strojirny-bohdalice-logo

Management firmy

dusan ondrasek

Ing. Dušan Ondrášek

člen představenstva pověřený řízením výrobních a technických úseků

antonin kunes

Mgr. Antonín Kuneš, MBA

člen přestavenstva pověřený řízením obchodního a správního úseku

zbynek hamsik

Ing. Zbyněk Hamšík

výrobně - technický ředitel

pavel merinsky

Ing. Pavel Měřínský 

finanční ředitel

michal matejicek

Michal Matějíček

obchodní manažer

petr kadidlo

Petr Kadidlo

obchodní manažer

 

Společnost Strojírny Bohdalice, a.s.

má dlouholetou tradici při výrobě strojních zařízení, komponentů a ocelových konstrukcí pro široké spektrum průmyslových odvětví. Využívá svých zkušeností se zpracováním uhlíkových a nerezavějících ocelí a své dodávky uplatňuje na významných evropských a světových trzích. Základní strategií firmy je výroba vysoce kvalitních zařízení pro zpracovatelské firmy v potravinářském, strojírenském, metalurgickém, chemickém a farmaceutickém průmyslu.  Hlavní devizou firmy je technologická zkušenost a kvalita výroby.

Vyrábíme řadu špičkových vysoce produktivních strojů a zařízení pro zpracování a přípravu potravin, včetně manipulačních a skladovacích technologií. Naše dlouholetá praxe ve výrobě technologických celků, strojů a zařízení pro metalurgický a strojírenský průmysl, garantuje našim zákazníkům dodávku sofistikovaných svařovaných a montovaných celků určených jak pro chemicky agresivní prostředí, tak i do prostředí s vysokými teplotami. Zajišťujeme taktéž dodávky potřebného příslušenství pro dopravu, manipulaci a skladování.

Progresivní vývoj a výroba zařízení využívajících obnovitelné i alternativní zdroje energie, je díky výrobě koncentračních solárních systémů, Stirlingových motorů, termických solárních kolektorů, kompostérů, fermentorů a dalších zařízení příslibem budoucího rozvoje společnosti a vysoké spokojenosti našich zákazníků.

V současné době máme přibližně 90 kmenových zaměstnanců a usilujeme o získání dalších špičkových pracovníků. Naší snahou je modernizovat technologické procesy a budovat vnitřní strukturu tak, abychom svou kvalitou, flexibilitou a spolehlivostí uspokojili i ty nejnáročnější odběratele. Naším cílem je prezentovat se jako spolehlivý partner s dlouhodobým působením na tuzemském trhu i v zahraničí..

 

 

strobo-baner-small

ikona facebookikona instagramikona youtube

 

© 2015  Strojírny Bohdalice, a.s.

Kontakt
Strojírny Bohdalice, a.s., CZ683 41 Bohdalice 63 
tel.: +420 517 326611, email: info@strobo.cz