Česká verze English version

Výrobní program - Dopravníky a manipulační technika

Pásové dopravníky
Máme zkušenosti s nejrůznějším řešením dopravních systémů. Přesně na míru vašich požadavků navrhneme technické řešení pro dopravu atypických výrobků. Pásové dopravníky slouží k technologické a mezioperační přepravě materiálů, surovin a výrobků, včetně potravinářského zboží v baleném i nebaleném stavu. Vlastní provedení, tvar a délka dopravníku jsou přizpůsobeny požadavkům konkrétního zákazníka a přepravovaného média.
Šnekové dopravníky
Šnekové dopravníky slouží k dopravě sypkých, práškových nebo zrnitých materiálů obecně a dále celé škály potravinářských surovin a poloproduktů. Provedení šnekového dopravníku je závislé na dopravovaném médiu a na požadavcích zákazníka.
Spirálové dopravníky
Spirálové dopravníky slouží k dopravě sypkých, práškových a zrnitých materiálů, zejména v potravinářském průmyslu. Vlastní provedení, tvar a délka jsou přizpůsobeny požadavkům konkrétního zákazníka a přepravovaného média.
Speciální dopravníky

Zkušenosti se širokou škálou výrobků poskytují našemu konstrukčnímu oddělení technické znalosti, které se využívají při řešení atypických dopravníků.

Strojírny Bohdalice, a.s., 683 41 Bohdalice, tel.: 517 326 621, fax: 517 326 650, e-mail: sales@strobo.cz